Yılların verdiği tecrübe ve dikkatle kalite ve rahatlığı felsefe edinerek bugüne kadar üretim yapmış olan Ema Ayakkabı firması, iş ayakkabısı üretimi ile kendini dünyaya duyurmaya hazırlanıyor.

1991’den beri yaptığı tasarım ve üretimlerle zirveye yükselen Ema Ayakkabı artık kendini dünyaya duyurmaya hazırlanır. Üstün kalitede ve rahatlık sağlayan ürünleriyle ve en önemlisi müşteri memnuniyetiyle kendini kanıtladı. 4800m2 alanda hem müşterilerine hizmet veriyor hem de kendi çalışanları için rahat bir ortam sağlıyor. Kendi çalışanları için de rahatlığın önemli olduğunun farkında olan Ema Ayakkabı firması, müşterilerine de bu rahatlık esasını taşıyarak memnuniyetlerini sağlıyor.

Ayakkabı üretiminde dikkat edilmesi gereken hususları inceleyip bu duruma göre üretimi görev edinen Ema Ayakkabı, çalışan insanların hayatlarını kolaylaştırmak için iş ayakkabısı üretimi de yapıyor. İş ayakkabısı üretiminde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri rahatlık bunun yanı sıra ayağı kavraması ve hafif olması da çok önemli. Üretim malzemesinin dayanıklı olması ve uzun ömürlü olması da rahatlık ve hafiflik kadar önemli. Ema Ayakkabı firması, dünyaya kendini duyurmaya hazırlanan bir marka olarak bu hususlarda kendini ispatlamıştır. Yüz binlerce müşterisi ve üstün kalitede ürünleriyle zirveye emin adımlarla ilerliyor.

Ema Ayakkabının iş ayakkabısında esas aldığı ayrıntılardan biri kullanılan malzeme. Üretilen iş ayakkabısının çalışan kişinin ayak sağlığını koruması da gerektiğinin farkında olarak yıllardır üretimde gelişme sağlayarak müşterileriyle buluşuyor.

İş ayakkabısında dikkat edilmesi gereken konu malzemedir. Çünkü malzeme rahatlık esasını ve sağlığı etkiler. Tek bir malzeme yerine birden fazla malzemeyi kullanarak kompoze bir tasarım elde etmek en iyisidir. Su geçirmez özellikli bir malzeme ile aynı zamanda hava alan bir malzemeyi bir arada kullanmak hem rahatlık hem de dayanıklılık esaslarını bir araya toplar. Ema Ayakkabı bu özellikleri göz önüne alarak birden fazla malzemeyi bir arada kullanarak geniş özelliklerde tasarımlar yapıyor. Sizlere rahatlık, dayanıklılık, kalite ve sağlık sunuyor. Bu tavrıyla da zirveye emin adımlarla ilerleyen Ema Ayakkabı firması kendini dünyaya tanıtarak daha fazla müşteri kitlesine hitap etmeye ve kendini geliştirerek konfor ve sağlık sunmaya hazırlanıyor.

CEVAP VER